Články

Pověst o sv.Agapitovi Pečerském

Agapit Pečerský (? - 1095) - světec Kyjevské Rusi, lékař nezištný, relikvie kterého jsou stále uloženy v Kyjevo-Pečerské Lávře, jehož ostatky mají dodnes zázračnou moc a léčí stovky lidí.

 

Čtěte více >>

Stáhnout >> [2721]

 

Flower

Lotos

Lotos je symbolem čistoty a duchovního rozvoje. Bez ohledu na to, že svůj růst začíná v bahně na dně vodní nádrže, samotné květy lotosu zůstávají panensky čisté…


Čtěte více >>

 

 

 


Záhady a tajemství sv.Agapita Pečerského

Skupina vědců spolu se Sergejem Nikitinem, který je světoznámým odborníkem na sestavování (plastickou rekonstrukci) podoby na základě kosterních ostatků, prováděla unikátní výzkumy v Blízkých jeskyních Kyjevo-pečerské lavry.


Čtěte více >>

Stáhnout >> [2768]

 


Skrytá realita našeho života

Unikátní informace o skryté stránce našeho života, o těch, kteří často bývají skutečnou příčinou nehod, sebevražd, chronických a „nevysvětlitelných“ nemocí a depresivních stavů. Hlavní hrdina Sensei odhaluje jedinečné informace o podstatě a struktuře těchto „skrytých“ sil, o důvodech jejich chování a způsobech působení. Rovněž vypráví o odvážných, vysoce duchovních lidech (Geliarech), kteří se tomuto „zlu“ postavili v minulosti. Tyto informace pomáhají získat důvěru ve vlastní síly, pochopit svoje chování a kontrolovat své myšlenky.


Čtěte více >>

Stáhnout >> [2649]

 


Kdo jsou Geliarové

…Šambalu Kandukové nezajímají. Tito parazité nenarušují energetickou rovnováhu, lidské duše zůstávají nepoškozené a jen jdou na další reinkarnaci… Bódhisattvové jenom mohou informovat lidstvo o této nečisté síle, ale nikdo za lidi jejich problémy řešit nebude. Pokud lidé chtějí, musejí si s tím nějak poradit, no a když nechtějí, mohou s tím žít dále.


Čtěte více >>

Stáhnout >> [2672]

 


Tamga (medailon) Prav

Když existuje nějaká síla, pak proti ní se musí postavit stejná síla, aby v důsledku přivedla monadu do rovnováhy. Když v lidské společnosti se objevili Kandukové, postavili se jim Geliarové a tak vyrovnaly monádu, vysledkem bylo to, že i společnost se dostala do relativní rovnováhy.


Čtěte více >>

Stáhnout >> [2708]

 


Ženský princip - mocný pramen životní síly

…U pravých učedníků Ježíše, pravých následovníků Jeho Učení, byla oslavována právě harmonie mezi mužským a ženským principem, tak jak to učil Ježíš. Konaly se takzvané agapé, což v překladu z řečtiny znamená „hody lásky“. Jsou to společné tajné hostiny, které ve své době organizoval Ježíš se svými učedníky, kde se podporovala právě dominance ženského principu.


Čtěte více >>

Stáhnout >> [2746]

 


Allat – tvůrčí síla ženské podstaty

Co je to Allat? Stále na to myslím už od doby, co jsi to poprvé řekl.
To není divu. Kdysi to bylo zvlášť významné slovo. Lidé znali jeho pravou podstatu, která byla zahalená do legend a pověstí. V dávných dobách o tom věděli v severní Africe (ve starém Egyptě), na soutoku Tigrisu a Eufratu (v sumerské civilizaci), některé kmeny východního Středomoří, Indie a dokonce, i když to dnes zní divně, v oblastech Uralu a delty řeky Re(Ra), dnešní název řeky je Volha.


Čtěte více >>

Stáhnout >> [2703]

 
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Strana 1 z 2