Knihy


AllatRa

Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých náboženských systémech vypovídala o tom, že v dnešní době, v době globální změny epoch, se objeví kniha, která změní svět. Bude silná v každém svém slovu a znaku. Díky informacím, které přinese, lidé ztratí pochybnosti a strach a uvidí pravdu. Starověké Znalosti budou obnoveny z popela, a síla, kterou nese, naplní každého, kdo s ní přijde do kontaktu.


"Věčná Moudrost umožňuje člověku proměnit duchovně sebe sama, poznat skrytou podstatu minulých a budoucích událostí

(Z knihy AllatRa)

 Čtěte více >>

 


Sensei ze Šambaly. Kniha I

Vyprávění Mládí o setkání s Moudrostí se na první pohled zdá být naivní. Obvykle to tak vnímáme, je to však jen iluzorní překážka, past, kterou šikovně nastražilo naše Ego na cestě k dokonalosti Ducha. Ten, kdo ji překoná, odhalí pro sebe mnohem více, než by on sám mohl doufat. Chvála Přemožiteli - neboť poznání mu bude odměnou, neboť tajné se stane skutečným.


Čtěte více >>

Stáhnout >> [6605]

 


Sensei ze Šambaly. Kniha II

Kniha vypráví o třetím dnu prázdninového pobytu sportovního oddílu východních bojových umění v čele se Senseiem. Zábavná dobrodružství mladých lidí, uchvacující filozofie Senseie a jeho neobyčejné ukázky. Moudrá legenda o Bódhisattvovi, nevšední pohled na podstatu člověka, ohromující vyprávění Senseie o prvním slovanském lékaři z 11.století…


Čtěte více >>

Stáhnout >> [4541] celý text NOVĚ

 


Sensei ze Šambaly. Kniha III

Kniha je velmi neobvyklá a svým charakterem se nepodobá předchozím částem, i přesto však navazuje na první a druhý díl knihy Sensei ze Šambaly. Možná i tím je pro čtenáře tak zajímavá!

 Čtěte více >>

Stáhnout >> [4021] celý text NOVĚ

 


Sensei ze Šambaly. Kniha IV.

Tato kniha je pokračováním předchozích dílů knih, kde Sensei odhaluje svým přátelům hluboké znalosti světových dějin zahrnující období od starověkého Egypta až po současnost.


Stáhnout >> [4574] celý text NOVĚ

Čtěte více >>

 


Předpovědi budoucnosti
a pravda o minulosti a současnosti

Nedávné události ve světě – světová ekonomická krize a geopolitické změny – nutí každého člověka, aby se zamyslel nad příčinami jejich vzniku. Pokud si poskládáme z jednotlivých kousků celou mozaiku dění, pak můžeme dospět k závěru, že za všemi těmito problémy, prudkými změnami, které zasáhly život téměř každého z nás, se skrývají síly, konkrétní osoby, ovládající převážnou část světového bohatství, jejichž jména nejsou veřejně prezentována…


Čtěte více >>

Stáhnout >> [4375]

 


Duchovní praktiky a meditace

V této brožuře najdete jednoduché a účinné meditace z knih Anastasie Novych. Duchovní cvičení jsou tak snadná, že jsou dostupná každému, dokonce i těm, kteří nikdy nezkoušeli žádnou duchovní praktiku. Efektivnost a účinnost meditací bude také zajímavá pro ty, kteří se už dlouhou dobu věnují sebezdokonalování svých neobyčejných schopností.


Tyto duchovní praktiky jsou unikátním zdrojem pro všechny, kteří prahnou po tom, aby poznali sami sebe a našli svou duchovni cestu.


Čtěte více >>

Stáhnout >> [4311]